12 03, 2017

Formaks – kolorowy nadruk na etui do telefonów komórkowych

By |2017-03-12T20:18:53+01:0012 marca, 2017|Categories: Aktualności, Produkty, Usługi|Tags: |0 komentarzy

Kolorowy nadruk na etui do telefonów komórkowych

Od początku roku naszą ofertę handlową poszerzyliśmy o różnego rodzaju etui do telefonów komórkowych. W naszej ofercie znalazły się między innymi etui firmy Spigen, Goospery, Element Case i innych producentów. W dalszym ciągu rozszerzamy ofertę, więc warto sprawdzać nasz profil na Allegro. Już niedługo wprowadzimy sprzedaż etui także w sklepie na naszej stronie. W razie pytań zapraszamy oczywiście do kontaktu.

Wprowadzamy także usługę kolorowego nadruku na naszych etui. Nadruk jest wykonywany technologią druku UV LED. Dzięki temu wydruki są bardzo wysokiej jakości i trwałości. Jest to bardzo ciekawy sposób na uatrakcyjnienie wyglądu Waszego etui, a przede wszystkim daje możliwość jego personalizacji. Po prostu Twoje etui stanie się jedyne w swoim rodzaju.

Już niedługo uruchomimy na naszej stronie galerię grafik do druku na etui. Każdy z Was będziemy mógł wybrać dowolną grafikę, która będzie dla niego najbardziej odpowiednia. My natomiast dołożymy wszelkich starań, żeby wybrana grafika doskonale prezentowała się na kupionym przez Was etui.

Mamy nadzieję, że zarówno sprzedawane przez nas etui oraz wykonane na nich nadruki staną nieodzownym dodatkiem do Waszych telefonów komórkowych.

 

 

 

5 03, 2017

Formaks – tabliczki inwentaryzacyjne ze stali znakowane laserowo

By |2017-03-12T15:19:51+01:005 marca, 2017|Categories: Aktualności, Produkty|Tags: |0 komentarzy

Tabliczki inwentaryzacyjne i opisowe ze stali z kodem kreskowym lub QR nanoszonym techniką znakowania laserowego

Kolejnym produktem, którym możemy i chcemy się pochwalić są tabliczki inwentaryzacyjne z kodami kreskowymi, kodami QR lub DataMatrix. Generalnie takie oznaczenie robi się na zwykłych naklejkach wykorzystując do tego specjalne drukarki do etykiet, które sprzedaje nasz klient firma OptiData. Niekiedy jednak warunki użytkowania środków trwałych są na tyle trudne, że takie etykiety-naklejki nie mają racji bytu. Wtedy pojawia się nasza firma ze swoim produktem, czyli tabliczkami ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej znakowanymi lub grawerowanymi laserowo. Tabliczki są wycinane laserowo, co daje nam wysoką precyzję wykonania oraz dowolność kształtu tabliczki (np. okrągły lub trójkątny). Sam materiał tabliczki zapewnia nam wysoką odporność nawet na najcięższe warunki panujące w otoczeniu. Dochodzi do tego technika nanoszenia na tabliczkę różnorodnych kodów wymaganych przez system inwentaryzacyjny. Zapewnia ona bardzo wysoką trwałość oraz kontrast z powierzchnią tabliczki niezbędny przy odczytywaniu kodów. Jak widać na załączonych zdjęciach znakowanie jest w głębokiej czerni, co oczywiście jest praktyczne, ale także sprawia, że tabliczka wygląda bardzo estetycznie.

Taką technikę znakowania laserowego wykorzystujemy niekiedy przy produkcji tabliczek znamionowych, opisowych i reklamowych.

Jak już ochłoniecie po tej informacji, to jedyne co Wam pozostało to skontaktować się z nami i złożyć zamówienie! Odpowiemy na wszystkie pytania i postaramy się przygotować ofertę, która Was całkowicie zadowoli.

26 02, 2017

Formaks – Kartki drewniane z kolorowym nadrukiem

By |2017-03-05T18:46:59+01:0026 lutego, 2017|Categories: Aktualności, Produkty, Usługi|Tags: |0 komentarzy

Drewniane kartki okolicznościowe z kolorowym nadrukiem na licencji Stolarni Kartek

W zeszłym roku rozpoczęliśmy współprace ze firmą z Wrocławia – Stolarnia Kartek. Udało nam się w 100% zrealizować ich zamierzenia. Nie tylko wpadli na świetny pomysł drewnianych kartek okolicznościowych, ale także świetnie prowadzą kampanie marketingową. Wszystko to jest poparte wysokiej jakości produktem. Tutaj my możemy pokazać co potrafimy. Bardzo dobrej jakości sklejka z dodatkową obróbką stolarską, a na to wszystko nadruk UV w pełnym kolorze. Efekt końcowy zachwyca klientów.

Udało nam się także zostać ich głównym dystrybutorem w Inernecie. Kartki możecie zakupić na naszym sklepie firmowym oraz w naszym sklepie na Allegro.

Liczymy na długą i owocną współpracę z firmą Stolarnia Kartek i zapraszamy do zakupów. Nie będziecie zawiedzeni!

 

19 02, 2017

Formaks – Znakowanie laserowe na suwakach

By |2017-03-05T18:47:44+01:0019 lutego, 2017|Categories: Aktualności, Usługi|Tags: |0 komentarzy

Znakowanie laserowe loga na suwakach do zamków błyskawicznych

Przez te kilkanaście lat, w ciągu których nasza firma jest obecna na rynku i w branży technologii laserowych, współpracowaliśmy i współpracujemy z wieloma firmami. Często są to potentaci w swoich branżach. Od kilku lat znakowanie laserowe jest z powodzeniem wykorzystywane w branży obuwniczej. Dokładniej mówiąc popularne stało się nanoszenie za pomocą lasera loga klienta na zawieszki suwaka zamka błyskawicznego. Od kilku lat, dzięki zamówieniom naszego stałego klienta, nasze znakowania pojawiają się na produktach chyba największego producenta obuwia w Polsce.

Myślę, że to dobra rekomendacja wysokiej jakości naszych usług i przekona ona inne firmy do podjęcia współpracy z nami. Niekoniecznie tylko w tej branży. Znakowarki laserowe znajdujące się w naszym parku maszynowym doskonale sprawdzają się w tego typu pracach. W pracach wymagających, z jednej strony precyzji i powtarzalności znakowania, a z drugiej strony szybkiej realizacji wielkoseryjnych zamówień.

12 02, 2017

Formaks – Nasze znakowanie laserowe w katowickim NOSPR

By |2017-03-05T18:48:17+01:0012 lutego, 2017|Categories: Aktualności, Produkty|Tags: |0 komentarzy

Znakowane laserowo przez naszą firmę elementy w katowickim NOSPR

Świetne uczucie, gdy widzisz efekty swojej pracy w znanych miejscach. 🙂

W sobotę byliśmy na koncercie Jagodziński Trio w katowickim NOSPR. Nowoczesna, ogromna sala koncertowa, a w szatniach elementy, które były przez nas znakowane (zob. zdjęcia). W 2014 roku robiliśmy te znakowania dla firmy Błażej Kaczmarczyk. Niezłe wyzwanie ze względu na gabaryty elementów ze stali nierdzewnej i wymóg dokładności znakowania. Jak widać, daliśmy radę i efekt końcowy prezentuje się znakomicie. Znakowanie dużych liter robiliśmy na ploterze CO2 z płynem CerMark™. Znakowania na tabliczkach i listwach robiliśmy laserem FIBER. Myśle, że to dobra rekomendacja naszych umiejętności. Zapraszamy więc do współpracy.

 

7 02, 2017

Formaks – Zdjęcia z drukarki UV

By |2017-02-26T18:59:41+01:007 lutego, 2017|Categories: Aktualności, Usługi|Tags: |0 komentarzy

druk UV zdjęć

Wydruk UV w pełnym kolorze zdjęć, rysunków i obrazów na płaskich powierzchniach

Takie widoki utrwalone na pleksi, sklejce, aluminium czy szkle, to nie problem. Dzięki naszej drukarce cyfrowej pracującej w technologii druku UV, wydruk w pełnym kolorze na wybranym medium jest szybki i efektowny. Naważniejsze, że zdjęcie zachowuje nasycenie koloru i doskonałą ostrość. Właśnie czynimy starania, żeby powiększyć nasz park maszynowy o drukarkę o większym polu roboczym. Trzymajcie kciuki!

 

1 01, 2017

Formaks – Znakowanie, cięcie laserowe, druk UV, druk 3D

By |2017-02-26T19:03:08+01:001 stycznia, 2017|Categories: Aktualności|Tags: |0 komentarzy

Formaks - Grawerowanie znakowanie cięcie laserowe, druk UV, druk 3D

Formaks – Znakowanie, grawerowanie i cięcie laserowe, druk UV, druk 3D

Witam. Po 12 latach istniena na rynku nareszcie doczekaliśmy się nowej strony www. Mamy nadzieję, że będzie doskonałym medium łączącym nasz zespół z naszymi obecnymi i przyszłymi klientami.

Z roku na rok zwiększamy nasz moce produkcyjne w branży grawerowania, znakowania i cięcia laserowego. Ostatnio też w branży druku cyfrowego UV.

FORMAKS NEW TECHNOLOGIES ul. Średnia 63 43-384  Jaworze k. Bielsko-Biała
tel.: (033) 333 91 16 tel. kom.: 509990140 e-mail: kontakt@formaks.pl Gadu-Gadu: 129891 Skype: formaks