Formaks – kolorowy nadruk na etui do telefonów komórkowych

//, Produkty, Usługi/Formaks – kolorowy nadruk na etui do telefonów komórkowych

Formaks – kolorowy nadruk na etui do telefonów komórkowych

Kolorowy nadruk na etui do telefonów komórkowych

Od początku roku naszą ofertę handlową poszerzyliśmy o różnego rodzaju etui do telefonów komórkowych. W naszej ofercie znalazły się między innymi etui firmy Spigen, Goospery, Element Case i innych producentów. W dalszym ciągu rozszerzamy ofertę, więc warto sprawdzać nasz profil na Allegro. Już niedługo wprowadzimy sprzedaż etui także w sklepie na naszej stronie. W razie pytań zapraszamy oczywiście do kontaktu.

Wprowadzamy także usługę kolorowego nadruku na naszych etui. Nadruk jest wykonywany technologią druku UV LED. Dzięki temu wydruki są bardzo wysokiej jakości i trwałości. Jest to bardzo ciekawy sposób na uatrakcyjnienie wyglądu Waszego etui, a przede wszystkim daje możliwość jego personalizacji. Po prostu Twoje etui stanie się jedyne w swoim rodzaju.

Już niedługo uruchomimy na naszej stronie galerię grafik do druku na etui. Każdy z Was będziemy mógł wybrać dowolną grafikę, która będzie dla niego najbardziej odpowiednia. My natomiast dołożymy wszelkich starań, żeby wybrana grafika doskonale prezentowała się na kupionym przez Was etui.

Mamy nadzieję, że zarówno sprzedawane przez nas etui oraz wykonane na nich nadruki staną nieodzownym dodatkiem do Waszych telefonów komórkowych.

 

 

 

Zostaw komentarz

dziesięć + dziewięć =

FORMAKS NEW TECHNOLOGIES ul. Średnia 63 43-384  Jaworze k. Bielsko-Biała
tel.: (033) 333 91 16 tel. kom.: 509990140 e-mail: kontakt@formaks.pl Gadu-Gadu: 129891 Skype: formaks