Formaks – tabliczki inwentaryzacyjne ze stali znakowane laserowo

////Formaks – tabliczki inwentaryzacyjne ze stali znakowane laserowo

Formaks – tabliczki inwentaryzacyjne ze stali znakowane laserowo

Tabliczki inwentaryzacyjne i opisowe ze stali z kodem kreskowym lub QR nanoszonym techniką znakowania laserowego

Kolejnym produktem, którym możemy i chcemy się pochwalić są tabliczki inwentaryzacyjne z kodami kreskowymi, kodami QR lub DataMatrix. Generalnie takie oznaczenie robi się na zwykłych naklejkach wykorzystując do tego specjalne drukarki do etykiet, które sprzedaje nasz klient firma OptiData. Niekiedy jednak warunki użytkowania środków trwałych są na tyle trudne, że takie etykiety-naklejki nie mają racji bytu. Wtedy pojawia się nasza firma ze swoim produktem, czyli tabliczkami ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej znakowanymi lub grawerowanymi laserowo. Tabliczki są wycinane laserowo, co daje nam wysoką precyzję wykonania oraz dowolność kształtu tabliczki (np. okrągły lub trójkątny). Sam materiał tabliczki zapewnia nam wysoką odporność nawet na najcięższe warunki panujące w otoczeniu. Dochodzi do tego technika nanoszenia na tabliczkę różnorodnych kodów wymaganych przez system inwentaryzacyjny. Zapewnia ona bardzo wysoką trwałość oraz kontrast z powierzchnią tabliczki niezbędny przy odczytywaniu kodów. Jak widać na załączonych zdjęciach znakowanie jest w głębokiej czerni, co oczywiście jest praktyczne, ale także sprawia, że tabliczka wygląda bardzo estetycznie.

Taką technikę znakowania laserowego wykorzystujemy niekiedy przy produkcji tabliczek znamionowych, opisowych i reklamowych.

Jak już ochłoniecie po tej informacji, to jedyne co Wam pozostało to skontaktować się z nami i złożyć zamówienie! Odpowiemy na wszystkie pytania i postaramy się przygotować ofertę, która Was całkowicie zadowoli.

Zostaw komentarz

trzy + 12 =

FORMAKS NEW TECHNOLOGIES ul. Średnia 63 43-384  Jaworze k. Bielsko-Biała
tel.: (033) 333 91 16 tel. kom.: 509990140 e-mail: kontakt@formaks.pl Gadu-Gadu: 129891 Skype: formaks